Novinka

na naše snubní a zásnubní prsteny
dáváme celoživotní servis
ZDARMA
“Děkujeme za krásné zásnubní i snubní prstýnky! Lépe jsme si vybrat nemohli. Rozhodně doporučujeme! :-)”
O nás

vlastní výroba snubních
a zásnubních prstenů,
ruční výroba šperků na zakázku,
opravy, renovace šperků
Skvělá spolupráce, moc děkujeme. Budoucí paní je nadšená.

Český ráj v akci

SVATEBNÍ SEZÓNA SE BLÍŽÍ – Jak vybrat ten pravý zásnubní prsten?

(Zá)snubní prsten je velmi osobní a v určitou životní etapu člověka také jednou z nejdůležitějších věcí. Pokud chce muž požádat ženu o ruku, leží výběr toho pravého prstenu na něm. Jak ale ten pravý poznat? Pokud pak snoubenci pro obřad vybírají své svatební prstýnky společně, může to být také poměrně zásadní a těžký úkol. Jak si zpříjemnit a ulehčit výběr? Jak prstýnky vybrat? A který vzor je opravdu ten pravý? Odpovědi na všechny své otázky naleznete v libereckém zlatnickém Atelieru Tomka.


Zlatnický atelier Tomka se zabývá vlastní zakázkovou výrobou snubních i zásnubních prstenů a šperků.

Specializací firmy je ruční výroba snubních prstýnků. Nabízí ve svém obchodě výběr z více než stovky vzorů, které si zákazník může vyzkoušet přímo na ruku.
Ačkoliv je firma nová, tvoří ji zkušení zlatníci s mnohaletou praxí v Praze, kteří vám při výběru či návrhu prstenů a šperků odborně poradí. Díky tomu, že jsou prsteny vyráběny na míru, může zákazník spoluutvářet design svých prstenů, což dodá šperku punc originality.

Ateliér najdete v ulici Barvířská v Liberci. V jeho příjemném prostředí vás přivítají profesionálové, kteří jsou připraveni poradit a splnit vaše představy o dokonalých špercích. Velkou devizou tohoto milého ateliéru je bezesporu osobní přístup ke každému zákazníkovi.

 

Pokud vás tedy čeká výběr prstýnků, nebo (si) chcete udělat radost krásným šperkem, pak by vaše kroky měli rozhodně mířit do Atelieru Tomka.


Zlatnický atelier Tomka
Tel:. 732525061
email: ateliertomka@seznam.cz
Adresa: Barvířská 31/8, Liberec


Zdroj: http://ceskyrajvakci.cz/
  • Fotografie


Kde nás najdete